Menu

Speedway

newsy, wyniki

(20.03.) Zmiany w zarządzie Polonii Piła. Wiceprezes Ślebioda zrezygnował!

kubekk1984
Ireneusz Ślebioda nie jest już wiceprezesem Euro Finance Polonii Piła. Działacz w ostatnich dniach zrezygnował ze sprawowanej funkcji.

 

 

Ireneusz Ślebioda zasiadał w zarządzie Euro Finance Polonii Piła od sierpnia ubiegłego roku, pełniąc funkcję wiceprezesa. Na kilkanaście dni przed rozpoczęciem nowego sezonu opuścił stanowisko, tłumacząc tę decyzję sprawami zawodowymi oraz prywatnymi. Nie jest jeszcze jasne, kto zostanie jego następcą.

 

Oświadczenie Ireneusza Ślebiody:


"Drodzy kibice, sympatycy, przyjaciele sportu żużlowego w Pile.

 

Chciałbym poinformować, że w ostatnich dniach na ręce zarządu Klubu Żużlowego Polonia Piła złożyłem pismo, w którym wyraziłem wolę rezygnacji ze stanowiska wiceprezesa klubu oraz członka stowarzyszenia KŻ Polonia Piła.

 

Podjęta przeze mnie decyzja podyktowana jest przede wszystkim sprawami zawodowymi oraz prywatnymi. Obowiązki wynikające ze wspomnianych zobowiązań uniemożliwiają mi odpowiednie zaangażowanie w sprawy klubu. W ostatnim czasie poszerzyłem również zakres moich działań zawodowych, co wymaga szczególnego poświęcenia.

W zaistniałej sytuacji wycofuję się z działań na rzecz KŻ Polonia Piła, oddając się do dyspozycji pozostałych członków zarządu. Tym samym bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w działalność klubu. Mam nadzieję, że włożona do tej pory praca, która ma na celu kontynuowanie działalności klubu żużlowego w Pile, przy wsparciu sponsorów i spełnieniu deklaracji ze strony władz Miasta Piła, przyniesie wymierne efekty.

 

Zarządowi, drużynie i kibicom życzę sukcesów i trzymam kciuki.
Ireneusz Ślebioda"za sportowefakty.pl

© Speedway
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci