Menu

Speedway

newsy, wyniki

(20.03.) Paweł Hlib zrzucił ponad 25 kg. Wraca nie dla zabawy!

kubekk1984
- To nie taki luz-blues. Podchodzę do tego na poważnie - mówi powracający do żużla Paweł Hlib. A o tym, że nowy zawodnik Wilków Krosno nie traktuje speedwaya jak zabawy najlepiej świadczy fakt, że w ostatnich tygodniach zrzucił ponad 25 kilogramów.

 

 

Sporym zaskoczeniem była obecność Pawła Hliba na niedzielnym treningu w Zielonej Górze przy Wrocławskiej 69. Gorzowianin zagościł na zielonogórskim torze dzięki uprzejmości Falubazu i Adama Skórnickiego.

 

- Bardzo dziękuję Adamowi Skórnickiemu, dzięki któremu miałem możliwość przejechania się po pięciu latach. Na torze było bardzo fajnie - mówi w rozmowie z Radiem Zielona Góra Hlib, który mimo długiego rozbratu z żużlowym motocyklem nie zapomniał jak się jeździ. Zachował agresywną, ofensywną sylwetkę.

 

- Gdy jadę, to siebie nie widzę, więc trudno powiedzieć, jak to wygląda. Myślałem, że dostanę wielkich oczu, bo jednak trochę nie jeździłem, ale jednak to nie było nic strasznego - tłumaczy.

 

W trakcie minionego okresu transferowego Hlib związał się kontraktem warszawskim z Wilkami Krosno. Czy dostanie szansę na zaprezentowanie się w rozgrywkach ligowych? Wszystko w jego rękach. Jedno jest pewne: do sportu nie wraca dla zabawy.

 

- Zakupiłem sprzęt, kosztował on wiele pieniędzy. Odkąd dogadałem się z Wilkami Krosno zrzuciłem ponad 25 kg. To nie taki luz-blues. Podchodzę do tego na poważnie. Mam pewne cele - podkreśla.

 

za sportowefakty.pl

© Speedway
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci