Menu

Speedway

newsy, wyniki

(20.03.) Falubaz z nową nazwą! Stelmet sponsorem tytularnym!

kubekk1984
Zarząd Zielonogórskiego Klubu Żużlowego SSA zrealizował przedsezonowy cel, jakim było pozyskanie sponsora tytularnego na rozgrywki PGE Ekstraligi 2019. W tym roku drużyna z Winnego Grodu będzie startować pod nazwą Stelmet Falubaz Zielona Góra.

'

 

Firma Stelmet S.A. jest wybitnym mecenasem zielonogórskiego sportu. Obecnie jest sponsorem tytularnym zielonogórskich koszykarzy, a w przeszłości widniał w nazwie zielonogórskiego klubu piłkarskiego. W sezonach 2011-2013 Stelmet S.A. był sponsorem tytularnym żużlowego Falubazu, a drużyna startująca pod nazwą Stelmet Falubaz Zielona Góra dwukrotnie w tamtym okresie zdobywała złote medale Drużynowych Mistrzostw Polski.

 

Pozyskanie sponsora tytularnego to ważny krok w budowaniu silnej pozycji Stelmet Falubaz Zielona Góra.

 

- Bardzo dziękujemy firmie Stelmet S.A. za zaufanie i wsparcie. Ze swojej strony obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, by sukcesami nawiązać do lat, w których poprzednio drużyna występowała pod szczęśliwą nazwą Stelmet Falubaz Zielona Góra - mówi Adam Goliński, prezes zarządu ZKŻ SSA.

 

W tym roku zielonogórskim działaczom udało się zbudować silny skład, co pozwala miejscowym kibicom wierzyć, że klub powalczy o jak najwyższe cele. Pierwszy sprawdzian Stelmet Falubazu już 5 kwietnia, kiedy to zielonogórzanie zmierzą się na domowym owalu z Get Well Toruń.za sportowefakty.pl

© Speedway
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci